gallery/logo_muztv
gallery/tigeris
gallery/logo_muztv
http://x-lines.ru/letters/i/cyrillicoutline/0968/d4701c/60/1/ejywainjecofe1k8eijnyo4iky
gallery/orange
gallery/red2

Starptautiskās bērnu un jauniešu spēles

gallery/logo_muztv

SVEICINĀTI, LATVIJĀ!

Eiropas Savienības dalībvalsts Latvija ir viena no zaļākajām zemēm pasaulē – kur beidzas sulīgaspļavas un labi kopti tīrumi, tur sākas skuju koku vai lapu koku meži. Par Baltijas jūru, kura tik plašājoslā apskalo Latvijas teritorijas sauszemes daļu, nemaz nerunāsim. Ūdens ir koši zils, bet smilts jūras krastā, kas veido brīnišķīgas pludmales,– sevišķi smalka un balta.

RĪGA ir Latvijas galvaspilsēta


Galvaspilsēta Rīga ir ne tikai Latvijas, bet arī visas Baltijas pērle. Tā atrodas Latvijas vidusdaļā, Rīgasjūras līča dienvidu piekrastē mūsu lielākās upes Daugavas grīvā. Rīgai ir sena vēsture, un tā lepojasar bagātu kultūras mantojumu.


Rīga Eiropas un pasaules kultūrai ir devusi daudzas pērles – pie arhitektūras var pieskaitīt Vecrīgu, Jūgendstilu, koka arhitektūru. Kā netverama vērtība ir no pašiem pirmsākumiem iedēstītā multikulturālā vide, jo te vienkopus mituši daudzu tautību ļaudis – latvieši, vācieši, krievi, poļi, zviedri, somi un citas. Šāda dažādība caur Johanu Gotfrīdu Herderu un Imanuelu  Kantu  spēlējusi lielu lomu vācu apgaismības filozofijas attīstībā, bijusi šūpulis kino ģēnijam Sergejam Eizenšteinam, filozofam Jesajam Berlinam un patvērums operas dižgaram Rihardam Vāgneram un gadsimtiem bijusi iedvesmas avots virknei citu ievērojamu Eiropas kultūras cilvēku.

gallery/live riga logo